A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A kiedy ruszą procesy skazujące prezydentów, urzędników odpowiedzialnych za doprowadzenie tego największego basenu w Europie do ruiny? Czy wróciła już tą praworządność? Jeśli tak to wyroki powinny zapaść jak najszybciej. Oni nadal chodzą na wolność a część piastuje urzędy. Trzeba wreszcie ten temat rozliczyć.
Rafała rozjechali jak czołgi. Koleś bełkotał wyuczone frazesy, ciągle atakował PiS i nie odpowiadał na pytania. Po wczorajszej debacie okazało się że Rafał to pusta marionetka i okazał się najsłabszym kandydatem z całej stawki. Głosowanie na taką marionetkę to szaleństwo.
Udział Nawrockiego to totalny cyrk i nieporozumienie. odpowiedzi nie na temat i suszył klawiaturę jak koń na wybiegu
Niespokojni politycznie to nie te otwarcie nie ta strona na wasze komentarze.
@gdzie ta normalność? - Pisz pozew jełopie
Cieszę się że będzie ten basen ze ludzie będą mogli z tego korzystać ale nie oszukujmy się robią aktualnie małe niecki pozalewane betonem wokoło wielkość tych niecek jest na standardy ostródy czy Morąga jak sie zaczna zjeżdżać ludzie z Trójmiasta i wojewodztwa Warmińsko-mazurskiego to o 6 rano bedzie trzeba rezerwowac miejsce wyrzucone pieniądze w błoto i zobaczycie ludzie to po pierwszym sezonie
@SW. - Elbląg to piękne kameralnej miasto inne ale nie gorsze od Szczęścia kocham oba miasta ponieważ tak się składa że w iernym i drugimi mieszkam parę miesięcy w roku..
Przypominam 100 mln na port mogło być i zarobek od dwóch lat. Ale to były obrzydliwe pieniądze. Dziwni ludzie w tym Elblągu rządzą