Wybrany wątek opinii

Kąpielisko będzie za małe. Powinno być dwa razy większe.
Co to jest (2025.04.11)
@Co to jest - To Wróblewskiego projekt. A wiadomo, żeby Wróbel się wykąpał wystarczy kałuża; )
Stańczyk Elbląski (2025.04.11)
Powrót do komentarzy