A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Kolejna ankieta jak ta nieudana portowa-:))) tylko kasy żal
Tajemniczy Don Pedro-:)))
@CT. - Ty mentalnie z Białorusi nie wyjdziesz. Ogarniaj swoje PrOblemy.
Elblążanie mogą czuć się oszukani. Obiecywano jakies konsultacje i przywrocenie komunikacji miejskiej do normalnych standardow. Niestety konsultacje sie odbyly i dalej nic nie działa. Ale nie ma sie czemu dziwic bo naprawe komunikacji miejskiej obiecalo PO, konsultacje przeprowadzilo PO no i mamy to co mamy. Czyli nie zrobili kompletnie nic. Na oslode POdwyzki cen biletow, POdwyzki cen platnego parkowania. Kolejne oszustwo towarzyszy z PO.
Dobrze wam tak. Jak mieliscie szanse cos zmienic, to sobie argumentowaliscie ze Śliwka robaczywka i 8 gwiazdek. A teraz znowu zdziwienie ze jest jak bylo i ze nic nie dziala jak powinno. POzostaje sie wam juz tylko uśmiechać. Oprocz naprawy komunikacji miejskiej w programie miśka było takze POrt miejski obiecany przez witalija cwierka i jurija motorowke. Idzcie i zobaczcie ten port miejski.
Zapytajcie jeszcze Panią Magdę Gessler... to chyba jedyny ratunek.
Spokojnie ludziska, pracuje pan na druga kadencja, tylko pamietac trzeba... Komunikacja, port, infrastruktura, pogotowie stomat. Inwestorzy zewnetrzni. Karrta miejska itp
ZKM naprawcie zatoczki wstyd jak to wygląda i jak po nich buja w autobusie np przy Metalowców w stronę miasta, Konopnickiej przy Leśmiana, Orzeszkowej przy skarbówce, Dąbka przy Gwiezdnej i tak dalej można wymieniać toć to wystarczy kostkę przełożyć a latami jest rozwalone
Raport dokumentem wewnętrznym hahaha, a co zrobiony z prywatnych pieniędzy prezydenta?
Rozbudować sieć tramwajową