59
17.03.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kolejna ankieta jak ta nieudana portowa-:))) tylko kasy żal
(2025.03.17)

info

18  
  6
Tajemniczy Don Pedro-:)))
(2025.03.17)

info

2  
  5
@CT. - Ty mentalnie z Białorusi nie wyjdziesz. Ogarniaj swoje PrOblemy.
(2025.03.17)
Elblążanie mogą czuć się oszukani. Obiecywano jakies konsultacje i przywrocenie komunikacji miejskiej do normalnych standardow. Niestety konsultacje sie odbyly i dalej nic nie działa. Ale nie ma sie czemu dziwic bo naprawe komunikacji miejskiej obiecalo PO, konsultacje przeprowadzilo PO no i mamy to co mamy. Czyli nie zrobili kompletnie nic. Na oslode POdwyzki cen biletow, POdwyzki cen platnego parkowania. Kolejne oszustwo towarzyszy z PO.
Nigdy wiecej PO,PSL,Lewica (2025.03.17)
Dobrze wam tak. Jak mieliscie szanse cos zmienic, to sobie argumentowaliscie ze Śliwka robaczywka i 8 gwiazdek. A teraz znowu zdziwienie ze jest jak bylo i ze nic nie dziala jak powinno. POzostaje sie wam juz tylko uśmiechać. Oprocz naprawy komunikacji miejskiej w programie miśka było takze POrt miejski obiecany przez witalija cwierka i jurija motorowke. Idzcie i zobaczcie ten port miejski.
oszukali nas (2025.03.17)

info

19  
  7
Zapytajcie jeszcze Panią Magdę Gessler... to chyba jedyny ratunek.
CT. (2025.03.17)

info

7  
  3
Spokojnie ludziska, pracuje pan na druga kadencja, tylko pamietac trzeba... Komunikacja, port, infrastruktura, pogotowie stomat. Inwestorzy zewnetrzni. Karrta miejska itp
Ellb... (2025.03.17)

info

7  
  1
ZKM naprawcie zatoczki wstyd jak to wygląda i jak po nich buja w autobusie np przy Metalowców w stronę miasta, Konopnickiej przy Leśmiana, Orzeszkowej przy skarbówce, Dąbka przy Gwiezdnej i tak dalej można wymieniać toć to wystarczy kostkę przełożyć a latami jest rozwalone
(2025.03.17)

info

18  
  3
Raport dokumentem wewnętrznym hahaha, a co zrobiony z prywatnych pieniędzy prezydenta?
(2025.03.17)

info

13  
  3
Rozbudować sieć tramwajową
Lalek (2025.03.17)