UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
ZKM naprawcie zatoczki wstyd jak to wygląda i jak po nich buja w autobusie np przy Metalowców w stronę miasta, Konopnickiej przy Leśmiana, Orzeszkowej przy skarbówce, Dąbka przy Gwiezdnej i tak dalej można wymieniać toć to wystarczy kostkę przełożyć a latami jest rozwalone