UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dobrze wam tak. Jak mieliscie szanse cos zmienic, to sobie argumentowaliscie ze Śliwka robaczywka i 8 gwiazdek. A teraz znowu zdziwienie ze jest jak bylo i ze nic nie dziala jak powinno. POzostaje sie wam juz tylko uśmiechać. Oprocz naprawy komunikacji miejskiej w programie miśka było takze POrt miejski obiecany przez witalija cwierka i jurija motorowke. Idzcie i zobaczcie ten port miejski.
oszukali nas