Wybrany wątek opinii

Taką ''komunikację'' jak w Elblągu ogarnia dyspozytor... a tu zarząd zkm teraz komisja docent za rok pewnie wypowie się profesor... istny cyrk. Ile kosztował docent i komisja ? Może POrównać i wżąć przykład z innych miast podobnych wielkością do Elbląga i zobaczyć jak tam se radzą. Jeżdżę trochę po Polsce i widzę jakie tam mają autobusy... - my w porównaniu z nimi to Białoruś. Taka to u nas komunikacja.
CT. (2025.03.17)
@CT. - Ty mentalnie z Białorusi nie wyjdziesz. Ogarniaj swoje PrOblemy.
(2025.03.17)
Powrót do komentarzy