UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Elblążanie mogą czuć się oszukani. Obiecywano jakies konsultacje i przywrocenie komunikacji miejskiej do normalnych standardow. Niestety konsultacje sie odbyly i dalej nic nie działa. Ale nie ma sie czemu dziwic bo naprawe komunikacji miejskiej obiecalo PO, konsultacje przeprowadzilo PO no i mamy to co mamy. Czyli nie zrobili kompletnie nic. Na oslode POdwyzki cen biletow, POdwyzki cen platnego parkowania. Kolejne oszustwo towarzyszy z PO.
Nigdy wiecej PO,PSL,Lewica