59
17.03.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
O czym jest ta dyskusja? czy z każdego miejsca w Elblągu autobus ZKM ma dojechać do: cmentarza, dworca PKP i PKS, szpitala, nad Jar czy też na Zawadę, Zatorze itd. ?????
elblążanin48 (2025.03.17)

info

3  
  7
Szkoda że smród nie umytych wam nie przeszkadza ? Obrzydliwe wytrzymać z przymusu przystanek a bilet musi być !
(2025.03.17)

info

3  
  3
@Nigdy wiecej PO,PSL,Lewica - Czyli nigdy więcej PiS bo to partia która połączyła wszystkie złe cechy tych które wymieniłeś w podpisie.
Matteoo777 (2025.03.17)
@Nigdy wiecej PO,PSL,Lewica - Tobie też obiecano konsultacje z medykiem ale chyba nie warto
(2025.03.17)
@Lalek - Masz jeszcze jakieś głupie pomysły?
(2025.03.17)
Tory zdewastowane, ogorki nie moga wjezdzac w grunwaldzka przez to, tabor maly stary a dla nich priorytet rozbudowac tramwaje z czego i kiedy w 2030 ??? A linie autobusowe co? Zatoczki, przystanki?? Wroblewski mogl juz sukcesywnie naprawiac wszystko... !!!
Ne (2025.03.17)

info

7  
  3
Też byłam świadkiem tej sytuacji. Grubszy Pan który siedział za ladą wystartował z rękoma do klienta i zaczęli się przepychać. Zachowanie poniżej jakiegokolwiek poziomu patrząc na to że podkreślają fakt iż są urzędnikami miasta Elbląg. Tłumacząc jeszcze dlaczego wystartował z rękoma (aby rozjaśnić sytuację), klient przyszedł rozmawiać w jakieś sprawie z kierownikiem w którą zamieszany był starszy kontroler Pan H. Gdy klient wychodził Pan H. zaczął się z niego śmiać i szydzić że nie udało się mu załatwić sprawy z kierownikiem a grubszy Pan z za okienka stwierdził że zostanie adwokatem diabła i zaczął wtrącać się w rozmowę. Niestety nie był świadomy że nie trafił na gówniarza (tak jak to powiedział Pan H. ) tylko na wysportowanego chłopaka który nie pozwolił sobie na takie zachowanie słowne oraz fizyczne panów urzędników z ZKM. Jeżeli chodzi o Pana kierownika i Pana który zajmuje się biletami parkingowymi (siedzi w pokoju przed kierownikiem) bardzo mili i kompetentni ludzi którzy pomogą w każdej sprawie.
RoCHAN (2025.03.17)
Spokojnie. Dajmy chwilę popracować urzędnikom na najlepsze rozwiązanie. To też są mieszkańcy naszego miasta.
Marek1969 (2025.03.17)

info

1  
  0
To już lepiej wydłużyć tory z Saperów na Dębice. No i, żeby tramwaje 3 i 5 jeździły na Dębice
(2025.03.17)
duży szacunek dla prezydenta miasta który zakupił tzw ogórki z Pessy.
(2025.03.17)

info

1  
  0