UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobrze wam tak. Jak mieliscie szanse cos zmienic, to sobie argumentowaliscie ze Śliwka robaczywka i 8 gwiazdek. A teraz znowu zdziwienie ze jest jak bylo i ze nic nie dziala jak powinno. POzostaje sie wam juz tylko uśmiechać. Oprocz naprawy komunikacji miejskiej w programie miśka było takze POrt miejski obiecany przez witalija cwierka i jurija motorowke. Idzcie i zobaczcie ten port miejski.
oszukali nas