UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elblążanie mogą czuć się oszukani. Obiecywano jakies konsultacje i przywrocenie komunikacji miejskiej do normalnych standardow. Niestety konsultacje sie odbyly i dalej nic nie działa. Ale nie ma sie czemu dziwic bo naprawe komunikacji miejskiej obiecalo PO, konsultacje przeprowadzilo PO no i mamy to co mamy. Czyli nie zrobili kompletnie nic. Na oslode POdwyzki cen biletow, POdwyzki cen platnego parkowania. Kolejne oszustwo towarzyszy z PO.

Nigdy wiecej PO,PSL,Lewica

Anuluj