UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ZKM naprawcie zatoczki wstyd jak to wygląda i jak po nich buja w autobusie np przy Metalowców w stronę miasta, Konopnickiej przy Leśmiana, Orzeszkowej przy skarbówce, Dąbka przy Gwiezdnej i tak dalej można wymieniać toć to wystarczy kostkę przełożyć a latami jest rozwalone


Anuluj