UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Po 1 spada poziom urzędników i standardy ! Po 2 mieszkańcy mieli dość budżetu w którym od lat wygrywały szkoły i tym podobne propozycje, a pomysły zwykłego elblążanina były rzucane do kosza! budżet lata temu jeszcze spełniał swoją rolę, ale po tym artykule okazuje się, ze spadł na dno ! dla um i urzędników to wstyd, może warto zaznajomić z kodeksem etyki urzędnika ? poza tym ktoś to nadzoruje i odpowiada za tą patologię urzędniczą!

projektant