UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po 1 spada poziom urzędników i standardy ! Po 2 mieszkańcy mieli dość budżetu w którym od lat wygrywały szkoły i tym podobne propozycje, a pomysły zwykłego elblążanina były rzucane do kosza! budżet lata temu jeszcze spełniał swoją rolę, ale po tym artykule okazuje się, ze spadł na dno ! dla um i urzędników to wstyd, może warto zaznajomić z kodeksem etyki urzędnika ? poza tym ktoś to nadzoruje i odpowiada za tą patologię urzędniczą!
projektant