UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gdyby tak częściej.... pierwszy raz od niepamietnych czasów zgadzam sie z tym co przeczytałem, a co wyszło spod pióra autora. To jest postawienie sprawy na głowie takie jak delegowanie Owsiaka do likwidacji skutków powodzi. Nie po to wymyślono ideę budzetu obywatelskiego.