UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Grucha przesadzasz. Urzędnicy też są elblążanami i mają prawo wnioskować o cokolwiek, co się wydaję im ważne. Potem ogół mieszkańców to oceni w głosowaniu. Na + lub, na minus. Problemem jest mala liczba głosujących przez m. in. takie artykuły.