Wybrany wątek opinii
No i już mamyWinnych tej powodzi!
AresztWydobywczy bobrom i audyt, koniecznie audyt! Może jeszcze jakaś komisja śledcza?A co z kretami ?
MówmyPrawdę - to nie tylko bobry, widziano mrówki rozbierająceTamy.
Do moderacji
Odpowiedz
8
5
@donCichot - W czasachPRL za klęski urodzaju w rolnictwie winna była stonka ziemniaczana.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0