Wybrany wątek opinii

No i już mamyWinnych tej powodzi! AresztWydobywczy bobrom i audyt, koniecznie audyt! Może jeszcze jakaś komisja śledcza?A co z kretami ? MówmyPrawdę - to nie tylko bobry, widziano mrówki rozbierająceTamy.
donCichot (2024.09.25)
@donCichot - W czasachPRL za klęski urodzaju w rolnictwie winna była stonka ziemniaczana.
echo (2024.09.25)
Powrót do komentarzy