UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No i już mamyWinnych tej powodzi! AresztWydobywczy bobrom i audyt, koniecznie audyt! Może jeszcze jakaś komisja śledcza?A co z kretami ? MówmyPrawdę - to nie tylko bobry, widziano mrówki rozbierająceTamy.

donCichot