UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
a "urzędnik" to nie Elblążanin ? Ważna rzecz została poruszona - nie jesteśmy społeczeństwem obywatelskim i tyle. Wnioski do programu składa grupa osób zainteresowanych, reszty Pan nie zmusisz. A że opiniują to inni urzędnicy... no ale jednak jakieś programy też odpadają no nie ? Wskazówka: Niedawno paru pomysłodawców innych projektów zostało zatrudnionych w urzędzie, rozumiem że od przyszłego roku ich projekty mają nie przechodzić ?; ) Będzie jedno wydarzenie w czerwcu mniej, btw. dwa razy droższe od wspomnianego w artykule.
nieurzednik