UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No i już mamyWinnych tej powodzi! AresztWydobywczy bobrom i audyt, koniecznie audyt! Może jeszcze jakaś komisja śledcza?A co z kretami ? MówmyPrawdę - to nie tylko bobry, widziano mrówki rozbierająceTamy.

donCichot

Anuluj