UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No i już mamyWinnych tej powodzi! AresztWydobywczy bobrom i audyt, koniecznie audyt! Może jeszcze jakaś komisja śledcza?A co z kretami ? MówmyPrawdę - to nie tylko bobry, widziano mrówki rozbierająceTamy.
donCichot