84
25.09.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Standardy pis - Memy, memy, memy..... ot, lelek torat, powodzenia.
(2024.09.25)
jeśli macie dowody to taki radny powinien być wywalony na zbity pyskkkkk
xasx (2024.09.25)
macie baranki uśmiechniętą Polskę
wróbeleek (2024.09.25)
@wróbeleek - Już nudni wszyscy jesteście z tym uśmiechaniem! Wymyśl coś innego. Tylko sam się wysil.
Polska jest piękna. (2024.09.25)
@Kula - Jak będzie kula lekarz.
(2024.09.25)
Ok. Nie powinni ale czy Tera z każdy komentarz tylko o tym ?
(2024.09.25)

info

1  
  3
Panie Gruchalski - dotkana pan choroby, ktora toczy polskie zycie pubiczne. Mamy kulawa demokracje, i kulawe zycie publiczne jest jego pochodna. Wybrancy ktorzy sie dopchneli do koryta uwazaja, ze im sie nalezy.
(2024.09.25)

info

21  
  3
@Kula - Ty pilnuj Marzeny bo dla kasy wyszła.
(2024.09.25)
... zawodowo, pulicznie i prywatnie.
(2024.09.25)
Nie doszukiwałabym się w tym niczego złego, że mieszkańcy Elbląga pracujący w urzędzie czy sprawujący mandat radnego składają wnioski w BO. Przecież jeśli nie są to pozycje godne zainteresowania mieszkańców, to nie trzeba na te projekty głosować. Poza tym urzędnicy nie zmuszą mieszkańców miasta do składania wniosków. Ja np. zawsze głosuję, ale wniosku nigdy nie składałam, bo nie mam na to czasu. Więc nie będę zabraniała tej grupie mieszkańców składać wniosków. To tylko dobrze o nich świadczy, że jako radni i urzędnicy angażują się w życie miasta, również poza pracą.
(2024.09.25)