UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Fan HoMM3 - Nieeee no, będzie wielki, WIELKI port IV RP bo tak kaczory natłukły do głów elbląskim nieudacznikom, którzy uwierzą dosłownie we WSZYSTKO. Oni już myśleli, że tu kontenerowce będą wpływać, a teraz fandzolą o straconych szansach. Szansach na co? Nie ma chętnych żeby rozbudowywać port o nowe nabrzeża przy ul Mazurskiej, bo nie ma perspektyw na handel, bo nie ma czym. To kapitał prywatny powinien inwestować w taką infrastrukturę, a skoro tego nie robi tzn. że wiedzą iż im się to po prostu nie opłaca.
Ploterek