UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zastanawia mnie jedno dlaczego urobek z pogłębiania nie jest przerzucany za falochron gdzie jest mnòstwo miejsca Wywożenie go barkami na wyspę jest horendalnie drogie i czasochłonne kto wymyślił taki chory pomysł

Mario1

Anuluj