UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zastanawia mnie jedno dlaczego urobek z pogłębiania nie jest przerzucany za falochron gdzie jest mnòstwo miejsca Wywożenie go barkami na wyspę jest horendalnie drogie i czasochłonne kto wymyślił taki chory pomysł
Mario1