Wybrany wątek opinii
To tak jak z CPK. Bedzie na swietego nigdy.
Do moderacji
Odpowiedz
76
8
@Jarząbek - Tak samo cargo, rurociąg pomorski i wiele innych inwestycji wstrzymano. Dopóki interesy niemieckie będą ważniejsze dla "naszych rządzicieli" nic nie powstanie co mogłoby choć trochę im (DE) zaszkodzić. Tak było przed 2015 i tak jest teraz. Ponownie staczamy się w dół.
Do moderacji
Odpowiedz
36
8
Staczamy się w dół???my już jesteśmy na dnie, a nawet głębiej!!!!i po uszy w g...
Do moderacji
Odpowiedz
5
0