UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

PiS na użytek uzasadnienia budowy przekopu i oczywiście potrzeby kampanii wyborczej pierdyknął bajkę -zbudujemy w Elblągu IV Port RP o znaczeniu strategicznym dla RP. Za jakiś czas poprawił bajkę -niech UM da nam port a my zrobimy. PO i UM na to - ni chu chu. My sami zrobimy ten port. W to, czy da się zrobić ten bajkowy port w tej fatalnej lokalizacji i przestrzeni nikt nie wnikał. To było nieistotne. Prawda się nie liczy. Liczą się tylko wybory. I tak pierniczyli wszyscy politycy obu stron robiąc wodę z mózgów Elblążanom. Powstała nowa elbląska religia-wiara w port. Wyznawcy obrzucają się winą za brak realizacji budowy. PO, że przez PiS. PiS, że PO jest nieudolna. Na duże statki poczekamy napisano w tytule. Widoku statków wpływających do zbudowanego portu żaden Elblążanin nie doczeka. Kwatery na Dębicy doczekamy na pewno ale nie widoku statków wpływających do zbudowanego portu. Gra na czas niczego nie zmieni. Prawdę trzeba w końcu ujawnić Elblążanom

Czy