UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Fan HoMM3 - Oooo przepraszam ! Jako pożeracz dotacji z budżetu Elbląga parking dla TiRów pod dyrekcją pana Arkadiusza jest chyba największym stałym klientem na miejskie pieniądze ! Może z nim stanąć w szranki jedynie Olimpia...

GłębokaMyśl

Anuluj