UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zastanawia mnie jedno dlaczego urobek z pogłębiania nie jest przerzucany za falochron gdzie jest mnòstwo miejsca Wywożenie go barkami na wyspę jest horendalnie drogie i czasochłonne kto wymyślił taki chory pomysł

Mario1