88
12.09.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@lipa - Pisowska fabryka Izery - nie istnieje. Pisowski CPK - nie istnieje. Pisowski prom - nie istnieje. Pisowski prąd z Ostrołęki - nie istnieje
Tak jak port w Elblągu (2024.09.12)
@lipa - Fabryka izery- brak, CPK - brak, Polskie promy - brak, elektrownia w Ostrołęce - brak. Pisowski port w Elblągu doskonale się wpisuje w pisowskie inwestycje. Pisowcom nie chodzi o to żeby coś wybudować tylko o to by latami drenować budżet Polski i udawać że coś się robi
A na kościoły było (2024.09.12)
Czyli motorówka i dr Nakrętka kłamali. Po raz kolejny POwcy oszukali elblążan. Nie będzie tutaj niczego. Tu już nie ma niczego ekipa PO PSL Lewica zrujnowali to miasto gospodarczo i przemysłowo bardziej niż sowieci w1945.
Jawamwojtaniewybierałem (2024.09.12)

info

20  
  8
Trzymają z zdrajcami Polski (PO) więc muszą. POwcy działają na szkodę RP zato pro niemiecko, pro rosyjsko i nikt z tym nic nie robi. Przeciez gdyby nie PiS to ten przekop nigdy by nie powstał. Teraz POwcy zablokowali ukończenie kanału do Elbląga oraz budowę portu. Zablokowali budowę polskich elektrowni atomowych budowę cpk, kiedyś tarczy antyrakietowej po wolodnia palcem pokiwał więc donek na baczność stanął i zrezygnował.
Głębokie zaniepokojenie (2024.09.12)
Dziękujemy ko z elbląga i ko z warszawy. to my. polska :(
Paweł z Elbląga (2024.09.12)

info

7  
  1
A Wodnik Szywarek tak pięknie kadził, że jak peło dojdzie do wladzy, to wszystko się wyprostuje, będzie kasa na port itp itd.
Iwona z Zawady . (2024.09.12)

info

15  
  3
Powtórzę- w marcu 2024 czyli przed wyborami szumnie ogłoszono że jest porozumienie z rządem i za półtora roku czyli druga polowa 2025 do Elbląga będą wpływały statki morskie. Mam zarchiwizowane wypowiedzi polityków PO z tamtego czasu ktoś chce zobaczyć? Zostaliśmy oszukani przed wyborami „ na port”
(2024.09.12)

info

17  
  2
Portu nie ma i nie będzie.
[] (2024.09.12)

info

10  
  4
Wniosek z tego, ze za koalicji 13 grudnia, pogłebienie 3 km toru, będzie trwało tyle co budowa całego przekopu.
(2024.09.12)
PiS chciał dokończyć pogłębianie za 100mln, obecny rząd deklarował ze zrobi to za 40mln, a teraz już jest 150 mln. Tusk następnego dnia po dojściu do władzy obiecywał odmrozić środki unijne. zamrożone do dzisiaj a na port miało być 200mln. dalsze odwlekanie dokończenia inwestycji to za dwa lata koszt 300mln, za cztery 500mln i tak dalej. Uśmiechajmy się, miłego dnia. jk
(2024.09.12)

info

16  
  8