UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wygląda na to że jurij motorówka i witalij ćwierk oszukali elblążan i działali z premedytacją na szkodę miasta. Muszą za swoje działanie ponieść konsekwencje i zostać srogo ukarani.25 lat odsiadki to minimum i dla nich może to oznaczać dożywocie. Blokowali budowę portu Państwowego bo mówili że sami zbudują miejski. Teraz się okazuje że nie będzie niczego. Ukarać łotrów!
Lolka