A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Najlepiej tu nie mieszkać.
@Taka szczelna granica - Puknij się wgłowę.....
Kiedy bylo w Elblagu Lato z Radiem, może ktoś wie. ?
że co? że jak? że Duda to piękny ptak?
@Yiio - 97
@MK. - No ale chodzi o to, aby się bawić a każda zabawa kosztuje.. a szpitale toną w długach.. no cóż na razie nie ma mądrego, aby to uzdrowić - by nie toneły muszą kasować za swoje usługi- część kasy powinna pochodzić z budżetu, przecież płacimy podatki a brakującą kasę rozłożyć na pacjętów- w szczególności tych którzy ją mają I nie chcą czekać w kolejce -to jest ten przywilej ktory ratuje szpitale na zachodzie ale tak że tych niecierpliwych z kasą - smutna to prawda ale kapitalizm nie chodzi za rączkę z opieką
MinistressaZielona zZielonych negujeWodny transport śródlądowy, jako nieopłacalny i niszczący rzeki!!!? - bo przecież jest transport drogowy (czyli TIRy spajające paliwo i emitujące spaliny). Bardzo ekologiczne podejście. Podpowiadam temuGeniuszowi Wyjściem jest dorobienieGąsiennic do barek rzecznych i niech szorują po dnie jak i ryby. Swoją drogą, jak komuś udało się zebrać takąEkipę ? Czysty przypadek jest statystycznie wykluczony. Czemu my PolacyCierpimy, że ta „rudaWrona” wystawia takie naMinistry.
A ja proponuję taki pokaz w Elblągu: duże zdjęcia nowych rachunków za prąd, gaz, ogrzewanie i wodę. Dalej niech stoi "100 konkretów" na dykcie i lustra, coby się wyborcy mogli dobrze sobie przyjrzeć. W tle niech lecą przemówienia Lumpart i maski na twarz z uśmiechem.
70 miliardów deficytu od stycznia do czerwca a tak naprawdę około 100 mld. ale ciemnemu ludowi igrzysk dostarczyć trzeba aby nie zwracał uwagi na zapaść finansową państwa. Bardzo to inteligentne. Obietnice bez pokrycia a ceny galopują, chociaż inflacja spada hahaha. Bankrutują firmy, jedna po drugiej, ludzie bez pracy zostają ale bezrobocie spada hahaha. No cieszmy się, a złodzieje nadal okradać nas będą, składką zdrowotna, podatkami, cenami energii itd. Ciemny narodzie PRZEBUDŹ SIĘ!!!