67
26.07.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Najlepiej tu nie mieszkać.
(2024.07.26)

info

1  
  10
Ja wiem gdzie są darmowe miejsca samochodowe
(2024.07.26)
@Taka szczelna granica - Puknij się wgłowę.....
(2024.07.26)
Kiedy bylo w Elblagu Lato z Radiem, może ktoś wie. ?
Yiio (2024.07.26)
że co? że jak? że Duda to piękny ptak?
dugopis (2024.07.26)
@Yiio - 97
Ciekawski (2024.07.26)
@MK. - No ale chodzi o to, aby się bawić a każda zabawa kosztuje.. a szpitale toną w długach.. no cóż na razie nie ma mądrego, aby to uzdrowić - by nie toneły muszą kasować za swoje usługi- część kasy powinna pochodzić z budżetu, przecież płacimy podatki a brakującą kasę rozłożyć na pacjętów- w szczególności tych którzy ją mają I nie chcą czekać w kolejce -to jest ten przywilej ktory ratuje szpitale na zachodzie ale tak że tych niecierpliwych z kasą - smutna to prawda ale kapitalizm nie chodzi za rączkę z opieką
Wiem co piszę (2024.07.26)
MinistressaZielona zZielonych negujeWodny transport śródlądowy, jako nieopłacalny i niszczący rzeki!!!? - bo przecież jest transport drogowy (czyli TIRy spajające paliwo i emitujące spaliny). Bardzo ekologiczne podejście. Podpowiadam temuGeniuszowi Wyjściem jest dorobienieGąsiennic do barek rzecznych i niech szorują po dnie jak i ryby. Swoją drogą, jak komuś udało się zebrać takąEkipę ? Czysty przypadek jest statystycznie wykluczony. Czemu my PolacyCierpimy, że ta „rudaWrona” wystawia takie naMinistry.
eh (2024.07.26)

info

5  
  3
A ja proponuję taki pokaz w Elblągu: duże zdjęcia nowych rachunków za prąd, gaz, ogrzewanie i wodę. Dalej niech stoi "100 konkretów" na dykcie i lustra, coby się wyborcy mogli dobrze sobie przyjrzeć. W tle niech lecą przemówienia Lumpart i maski na twarz z uśmiechem.
Przekonany Obłędem (2024.07.26)
70 miliardów deficytu od stycznia do czerwca a tak naprawdę około 100 mld. ale ciemnemu ludowi igrzysk dostarczyć trzeba aby nie zwracał uwagi na zapaść finansową państwa. Bardzo to inteligentne. Obietnice bez pokrycia a ceny galopują, chociaż inflacja spada hahaha. Bankrutują firmy, jedna po drugiej, ludzie bez pracy zostają ale bezrobocie spada hahaha. No cieszmy się, a złodzieje nadal okradać nas będą, składką zdrowotna, podatkami, cenami energii itd. Ciemny narodzie PRZEBUDŹ SIĘ!!!
Mecenas (2024.07.27)

info

8  
  5