UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja proponuję taki pokaz w Elblągu: duże zdjęcia nowych rachunków za prąd, gaz, ogrzewanie i wodę. Dalej niech stoi "100 konkretów" na dykcie i lustra, coby się wyborcy mogli dobrze sobie przyjrzeć. W tle niech lecą przemówienia Lumpart i maski na twarz z uśmiechem.
Przekonany Obłędem