Wybrany wątek opinii

To nie będzie za ostreczowanym wysokim płotem dla pisowców i ich liżących, będzie normalnie można coś zobaczyć? Szok
Szok (2024.07.26)
@Szok - Teraz jak już nie mogą na tym nakraść gotóweczki, to już ich taka imprezka nie obchodzi. Będzie więc dla wszystkich.
raz_dwa_czy (2024.07.26)
@Szok - Pisowskie plotki to żaden problem. Najezdzców wchodzi więcej niż przed wybudowanie tego szczytu pislamskich możliwości
Taka szczelna granica (2024.07.26)
@raz_dwa_czy - Zobaczymy jak będziesz śpiewał za pół roku przy bodnarowskiej wladzy
(2024.07.26)
@Taka szczelna granica - Puknij się wgłowę.....
(2024.07.26)
Powrót do komentarzy