Wybrany wątek opinii
To nie będzie za ostreczowanym wysokim płotem dla pisowców i ich liżących, będzie normalnie można coś zobaczyć? Szok
Do moderacji
Odpowiedz
42
34
@Szok - Teraz jak już nie mogą na tym nakraść gotóweczki, to już ich taka imprezka nie obchodzi. Będzie więc dla wszystkich.
Do moderacji
Odpowiedz
21
12
Do moderacji
Odpowiedz
12
22
@raz_dwa_czy - Zobaczymy jak będziesz śpiewał za pół roku przy bodnarowskiej wladzy
Do moderacji
Odpowiedz
12
11
@Taka szczelna granica - Puknij się wgłowę.....
Do moderacji
Odpowiedz
3
1