Wybrany wątek opinii

Dobrze że scena odwrotnie stoi bo nie szło słychać na Nowodworskiej.... Dla mnie talent ma tylko Natasza i można jej przypisać tytuł gwiazdy ! Mogliby startować o 18- tej bo o 23 będzie padać i znowu burza.....
(2024.07.26)
Blisko jesteś z Nataszą, ona ma dla ciebie talent, hmmm
(2024.07.26)
Ja wiem gdzie są darmowe miejsca samochodowe
(2024.07.26)
Powrót do komentarzy