Wybrany wątek opinii
Dobrze że scena odwrotnie stoi bo nie szło słychać na Nowodworskiej....
Dla mnie talent ma tylko Natasza i można jej przypisać tytuł gwiazdy ! Mogliby startować o 18- tej bo o 23 będzie padać i znowu burza.....
Do moderacji
Odpowiedz
11
15
Blisko jesteś z Nataszą, ona ma dla ciebie talent, hmmm
Do moderacji
Odpowiedz
1
6
Do moderacji
Odpowiedz
0
0