UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A ja proponuję taki pokaz w Elblągu: duże zdjęcia nowych rachunków za prąd, gaz, ogrzewanie i wodę. Dalej niech stoi "100 konkretów" na dykcie i lustra, coby się wyborcy mogli dobrze sobie przyjrzeć. W tle niech lecą przemówienia Lumpart i maski na twarz z uśmiechem.

Przekonany Obłędem