Wybrany wątek opinii

Jeszcze Duda niech przyjedzie, będzie komplet ! Gwiazdy ? Kto ich tak nazywa ?
(2024.07.26)
Dala ciebie to Pan Prezydent Duda.
(2024.07.26)
Andżej poleciał do Paryża. Będzie rżnął głupa na czas
(2024.07.26)
że co? że jak? że Duda to piękny ptak?
dugopis (2024.07.26)
Palant
jreol (2024.07.27)
Na szacunek to trzeba sobie zasłużyć. Na pewno nie łamaniem konstytucji i wypuszczaniem z więzień przestępców wszelkiej maści. Ja jestem z tych którzy mają o nim takie zdanie jak p. Żulczyk
To zwykły d. jest (2024.07.27)
Powrót do komentarzy