A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@dawać_prezesa - tego z łupieżem?
Dokładnie tego małego łupieżcę!
Dala ciebie to Pan Prezydent Duda.
Blisko jesteś z Nataszą, ona ma dla ciebie talent, hmmm
Nie ma tygodnia żeby ktoś nie prosił o środki na leczenie swoich dzieci. Nie ma tygodnia żeby nie wypłynął kolejny pedofil kościelny. A my się bawimy
Bardzo piękna i szlachetna impreza, tylko jedna uwaga. Jak dziś widziałem ustawienie estrady bokiem do miasta to szkoda, bo w mieście nie bedzie słychać tak, jak kiedyś
Pytam się PO co ?... niech tv poda koszty takiej jednej imprezy : przewiezienie sprzętu sceny zmontowanie sceny rozmontowanie sceny zapłacenie całej ekipie; zapłacenie śpiewaczkom i śpiewakom itd itp. Pół miliona to chyba mało.... ?... a szpitale toną w długach....
Andżej poleciał do Paryża. Będzie rżnął głupa na czas
@raz_dwa_czy - Zobaczymy jak będziesz śpiewał za pół roku przy bodnarowskiej wladzy
@MK. - Takich mamy wyborców. Mimo że nie ma Zenka to i tak pójdą bo za darmo