67
26.07.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@dawać_prezesa - tego z łupieżem?
(2024.07.26)
Dokładnie tego małego łupieżcę!
dawać_prezesa (2024.07.26)
Dala ciebie to Pan Prezydent Duda.
(2024.07.26)
Blisko jesteś z Nataszą, ona ma dla ciebie talent, hmmm
(2024.07.26)
Nie ma tygodnia żeby ktoś nie prosił o środki na leczenie swoich dzieci. Nie ma tygodnia żeby nie wypłynął kolejny pedofil kościelny. A my się bawimy
Nienormalny kraj (2024.07.26)

info

8  
  16
Bardzo piękna i szlachetna impreza, tylko jedna uwaga. Jak dziś widziałem ustawienie estrady bokiem do miasta to szkoda, bo w mieście nie bedzie słychać tak, jak kiedyś
(2024.07.26)

info

5  
  3
Pytam się PO co ?... niech tv poda koszty takiej jednej imprezy : przewiezienie sprzętu sceny zmontowanie sceny rozmontowanie sceny zapłacenie całej ekipie; zapłacenie śpiewaczkom i śpiewakom itd itp. Pół miliona to chyba mało.... ?... a szpitale toną w długach....
MK. (2024.07.26)
Andżej poleciał do Paryża. Będzie rżnął głupa na czas
(2024.07.26)
@raz_dwa_czy - Zobaczymy jak będziesz śpiewał za pół roku przy bodnarowskiej wladzy
(2024.07.26)
@MK. - Takich mamy wyborców. Mimo że nie ma Zenka to i tak pójdą bo za darmo
Wódki i igrzysk (2024.07.26)