UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@MK. - No ale chodzi o to, aby się bawić a każda zabawa kosztuje.. a szpitale toną w długach.. no cóż na razie nie ma mądrego, aby to uzdrowić - by nie toneły muszą kasować za swoje usługi- część kasy powinna pochodzić z budżetu, przecież płacimy podatki a brakującą kasę rozłożyć na pacjętów- w szczególności tych którzy ją mają I nie chcą czekać w kolejce -to jest ten przywilej ktory ratuje szpitale na zachodzie ale tak że tych niecierpliwych z kasą - smutna to prawda ale kapitalizm nie chodzi za rączkę z opieką
Wiem co piszę