UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@MK. - No ale chodzi o to, aby się bawić a każda zabawa kosztuje.. a szpitale toną w długach.. no cóż na razie nie ma mądrego, aby to uzdrowić - by nie toneły muszą kasować za swoje usługi- część kasy powinna pochodzić z budżetu, przecież płacimy podatki a brakującą kasę rozłożyć na pacjętów- w szczególności tych którzy ją mają I nie chcą czekać w kolejce -to jest ten przywilej ktory ratuje szpitale na zachodzie ale tak że tych niecierpliwych z kasą - smutna to prawda ale kapitalizm nie chodzi za rączkę z opieką

Wiem co piszę