A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Palant
Na szacunek to trzeba sobie zasłużyć. Na pewno nie łamaniem konstytucji i wypuszczaniem z więzień przestępców wszelkiej maści. Ja jestem z tych którzy mają o nim takie zdanie jak p. Żulczyk
TrumpkontraHarris lub odwrotnie..... W IIIRPPolin mieliśmy PiSkontraPO
Dokładnie identyczną wyborcząHucpę i kto wie, czy nie pod sojuszniczymOkiem niemal tych samychInżynierów odSocjotechniki, przerabialiśmy w IIIRPPolin w październiku 2023r. dając frekwencyjnyPOpis - u nas problem postawili tak: PiSkontraPO.
Schemat wyborczejHucpy jest dokładnie taki sam i powielany na całymRządzonym przezFinansjeręZachodzie.
NakręcićMaksymalnie nastrojeNienawiści międzyKonkurencyjnymi obozamiPolitycznymi, z których każdy musi posiadać koncesjeFinansjery - to wymóg podstawowy i bezwzględny. Dzięki temu nie ma żadnego znaczenia, który zKonkurentów wyboryWygrywa, ale gwarantuje to dużą frekwencjęWymanewrowanego w wyborczejHucpie elektoratu, co zapewniaFinansjerze dalsze, w miarę spokojneTrwanie, czyli kontynuację degeneracjiSpołeczeństw i ichOkradanie z wytworów ichPracy.
Od radańca występy artystyczne, autografy, wywiady
@plasty - od rańca
LGBT-owska „Ostatnia Wieczerza”, śpiewająca baba z brodą... Rozpoczęcie igrzysk zaszokowało.
Podczas trwającej kilka godzin ceremonii rozpoczęcia Igrzysk Olimpijskich w Paryżu nachalnie promowano "wartości" LGBT i antykultury. Queerowi cyrkowcy parodiowali "Ostatnią Wieczerzę", wokalistki śpiewały o idei pokoju na świecie bez religii, Boga, nieba i piekła, a żeby było bardziej "eurowizyjnie" pojawiły się też "baby z brodami".
@R.T. - Nie dla igrzysk w Polsce !
. Lepiej w Elblągu zrobić mistrzostwa kobiet. Coś z tego w regionir zostałoby chociaż. W Ostródzie nie bylyby odniwione trybuny jakby nie baza piłkarska
wyglada na bogato CIEKAWE JAKIE TO KOSZTY ?????
@R.T. - Niesamowite ile jadu i nienawiści jest w tym wpisie. Chyba chcesz zapracować na miejsce w niebie obok bestii
Ogląda ktoś TVP z Elbląga ? Właśnie widziałem jak się elblągi rzuciły na darmowe t-shirty