UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo piękna i szlachetna impreza, tylko jedna uwaga. Jak dziś widziałem ustawienie estrady bokiem do miasta to szkoda, bo w mieście nie bedzie słychać tak, jak kiedyś


Anuluj