UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo piękna i szlachetna impreza, tylko jedna uwaga. Jak dziś widziałem ustawienie estrady bokiem do miasta to szkoda, bo w mieście nie bedzie słychać tak, jak kiedyś
Bardzo piękna i szlachetna impreza, tylko jedna uwaga. Jak dziś widziałem ustawienie estrady bokiem do miasta to szkoda, bo w mieście nie bedzie słychać tak, jak kiedyś