UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pytam się PO co ?... niech tv poda koszty takiej jednej imprezy : przewiezienie sprzętu sceny zmontowanie sceny rozmontowanie sceny zapłacenie całej ekipie; zapłacenie śpiewaczkom i śpiewakom itd itp. Pół miliona to chyba mało.... ?... a szpitale toną w długach....

MK.