Wybrany wątek opinii
Czy dacie szanse na ostatnie przemówienie Prezesowi w ramach jego poświęcenia dla TVP podczas poprzednich rządów, żeby mógł wspomnieć jak nieudolna jest obecna władza i jak wszystko psują? Prezes kocha Elbląg, także z chęcią stanąłby na scenie i przemówił do uniżonego ludu.
Do moderacji
Odpowiedz
15
36
@dawać_prezesa - tego z łupieżem?
Do moderacji
Odpowiedz
13
8
Dokładnie tego małego łupieżcę!
Do moderacji
Odpowiedz
15
9