Wybrany wątek opinii

Czy dacie szanse na ostatnie przemówienie Prezesowi w ramach jego poświęcenia dla TVP podczas poprzednich rządów, żeby mógł wspomnieć jak nieudolna jest obecna władza i jak wszystko psują? Prezes kocha Elbląg, także z chęcią stanąłby na scenie i przemówił do uniżonego ludu.
dawać_prezesa (2024.07.26)
@dawać_prezesa - tego z łupieżem?
(2024.07.26)
Dokładnie tego małego łupieżcę!
dawać_prezesa (2024.07.26)
Powrót do komentarzy