UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pytam się PO co ?... niech tv poda koszty takiej jednej imprezy : przewiezienie sprzętu sceny zmontowanie sceny rozmontowanie sceny zapłacenie całej ekipie; zapłacenie śpiewaczkom i śpiewakom itd itp. Pół miliona to chyba mało.... ?... a szpitale toną w długach....
MK.