UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pytam się PO co ?... niech tv poda koszty takiej jednej imprezy : przewiezienie sprzętu sceny zmontowanie sceny rozmontowanie sceny zapłacenie całej ekipie; zapłacenie śpiewaczkom i śpiewakom itd itp. Pół miliona to chyba mało.... ?... a szpitale toną w długach....

MK.

Anuluj