A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Sądząc po niektórych wpisach to PiS bardzo wielu mieszkańcom Elbląga emerytury ubeckie zabrał, dlatego taki kwik!. Znaczy Elbląg ubekami stoi
I co na to wszystko minister Śliwka i poseł Leonard Kaczyński, jakie sa ich propozycje szybszego rozwiazania tematu.
Ja bym podpowiedział - wykonanie w trybie pilnym zjazdu z Zatorza na Siódemke. Ale, czy ktoś tego posłucha ?
Plan rozwiązania problemu z mostem wg Witolda - 1.Dziury zasypać piaskiem, ewtl podkleic krówkami, które kupił za 10 tysięcy zł do ankiety.2.Zamknąć most dla ruchu kołowego 3.Ruch kołowy skierować na obwodnicę, niech sobie jadą aby dalej od Elbląga 4.pstryknąć sobie parę fotek i kazać napisać na stronie miejskiej w internecie, jaki z niego dobry gospodarz.
Nalezy natychmiast dopuścić ruch aut na północnym moście na starówce, bo to nie auta niszczą nawierzchnię tylko nieporadność urzędasów UM (wadliwy projekt i brak właściwego nadzoru). Tamta nawierzchnia i tak będzie do naprawy za kilkanaście miesięcy, tak jak mostu przy specjal pubie, na którym nie było aut, a i i tak się sypie
Hau hau....
No już po pierwszym wpisie widać..... Leni..... znaczy ubecja wiecznie żywa. Czy ona nie powinna w jakimś mauzoleum... ten tego.. ??
z Zatorza na 7 kę możesz zjechać w stronę Warszawy.
Śpieszą się by wydawać nasze piniądze ????
Twoje komentarze są takie podniecające. Czuję że zmieniają myślenie u ludzi. Ty też tak czujesz. Prawda? Jesteś niesamowity.
Jak dalej do końca kadencji w tym mieście gruby, spasiony Witold będzie okopywał stołek w ratuszu to z miasta będzie skansen. Mamy zamknięty największy basen kąpielowy, brak podziemnego przejścia dla pieszych do ulicy lotniczej, dziurawe ulicę, kolej nad zalewowa zarosła krzakami, budynek Dworca kolejowego Elbląg - Zdrój w postępującej degradacji, mosty na rzece Elbląg w katastrofalnym stanie, brak inwestycji w Porcie Morskim. Jednak mamy komunikację w mieście obsługiwaną przez 5 Spółek - sprzedany teren pod zajezdnię autobusową wraz z rozpoczętą budową hali przy ulicy Łęczyckiej. Nieczynny, wybudowane Zakłady Mięsne przy ulicy Mazurskiej. Ulicę Wschodnią do Leśniczówki, mosiężne krasnoludki, nowe formy przestrzenne i brakuje tylko stosownych wymiarów dla pamięci brązowych figur włodarza miasta.