UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak dalej do końca kadencji w tym mieście gruby, spasiony Witold będzie okopywał stołek w ratuszu to z miasta będzie skansen. Mamy zamknięty największy basen kąpielowy, brak podziemnego przejścia dla pieszych do ulicy lotniczej, dziurawe ulicę, kolej nad zalewowa zarosła krzakami, budynek Dworca kolejowego Elbląg - Zdrój w postępującej degradacji, mosty na rzece Elbląg w katastrofalnym stanie, brak inwestycji w Porcie Morskim. Jednak mamy komunikację w mieście obsługiwaną przez 5 Spółek - sprzedany teren pod zajezdnię autobusową wraz z rozpoczętą budową hali przy ulicy Łęczyckiej. Nieczynny, wybudowane Zakłady Mięsne przy ulicy Mazurskiej. Ulicę Wschodnią do Leśniczówki, mosiężne krasnoludki, nowe formy przestrzenne i brakuje tylko stosownych wymiarów dla pamięci brązowych figur włodarza miasta.

Zkjot

Anuluj