Wybrany wątek opinii

myślę że najlepiej byłoby most zamknąć dla ruchu samochodowego, tak jak most na bulwarze, tylko piesi i nie będzie trzeba remontu tak Elbląg się rozwija. Brawo panie prezydencie.
(2023.07.11)
kasi kasi - przekop zamknij bo zainteresowane żaby i tak przejdą
(2023.07.11)
Jak tam PISowski miecz jako prezent dla Rydzyka w cenie tylko 250 000 zł (dwieście pięćdziesiąt tysięcy złotych) zapłaconych z naszych wspólnych pieniędzy? Tak ekonomicznie rządzicie?
(2023.07.11)
Twoje komentarze są takie podniecające. Czuję że zmieniają myślenie u ludzi. Ty też tak czujesz. Prawda? Jesteś niesamowity.
Podniecony polityką (2023.07.11)
Powrót do komentarzy