43
11.07.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Most idzie do remontu, a komentarze raczej o treści polityczno - historycznej. Niektóre sięgają głęboko, ba aż do socjologicznego ujęcia polskiego społeczeństwa. Należy podkreślić, że obok społeczeństwa postesbeckiego lub postubeckiego i popezetpeprowskiego jest jeszcze społeczeństwo postszlacheckie, chłopskie w tym o korzeniach pańszczyźnianych i popegerowskich, mieszczaństwo, obszarniczoburżuazyjne no i te najnowsze postsolidarnościowe, szczególnie w grupie sierot po niej i zapomnianych aktywistów. Stąd pilnie należy ustalić ich wpływ na remont mostu i generalnie rozwój dorożkarstwa jako zamiennika komunikacji samochodowej.
(2023.07.11)

info

4  
  3
To byłby wspaniały pomysł który pomógł by większości elblążan, nic nie trzeba ustalać z miastem wystarczy dać zlecenie gddika. Znacznie lepszy niż jakieś przedszkola czy boiska, którymi zajmuje się śliwka, jeżeli naprawdę zależy mu na Elblągu to tą inwestycją by to udowodnił.
Dzieki trzymaniu dla parytetu politycznego parunastu urzędników - nieudaczników przez prezydenta Wróblewskiego on sam firmuje niestety prowincjonalne działanie powodujące nieuniknione zwijanie się naszego miasta przy aktywnej pomocy Olsztyna. Może gdyby Elbląg leżał na scianie wschodniej, a nie 25 minut od Trójmiasta jego niedorozwój i małomiasteczkowość nie byłyby tak widoczne.
(2023.07.11)

info

10  
  0
Przypominam bojkotujemy węgierską stację paliw MOL.... mole nas zerzrą... @Osrajtek
(2023.07.11)

info

7  
  5
potrzebny jest wyjazd na 7 z Zatorza, w tym. miescie nikt nie myśli,
Uuvc (2023.07.11)

info

9  
  1
tu trzeba śmiałych decyzji, proponuję likwidację tego mostu, nie trzeba będzie go remontować
7 wiceprezydent (2023.07.11)

info

12  
  0
A może by tak wybudować wreszcie całkowicie nowy most? bo ulica Warszawska jest często zakorkowana, a wyjazd z salonu samochodowego w godzinach szczytu niemożliwy.
kkk (2023.07.11)

info

10  
  0
Przy Al. Wyszyńskiego należałoby zdjąć tabliczki z napisem Aleja Tysiąclecia
(2023.07.11)

info

5  
  2
Pan prezydent i jego świta powinni zaakceptować że są pozbawieni mózgów. Ruch całego miasta puszczają tylko w jednym miejscu oczewiscie nie mieszkam pozwać miasto o odszkodowanie za zniszczenia mieszkania oraz za szkody moralne spowodowanie nadmiernym hałasem
Mieszkanka (2023.07.11)

info

10  
  0
Przez 2lata to ludzie pałace budują to po pierwsze a po drugie już mamy dwa zaje.. mosty również za prezydentury Pana W.
Mieszkanka (2023.07.11)

info

6  
  0