UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nalezy natychmiast dopuścić ruch aut na północnym moście na starówce, bo to nie auta niszczą nawierzchnię tylko nieporadność urzędasów UM (wadliwy projekt i brak właściwego nadzoru). Tamta nawierzchnia i tak będzie do naprawy za kilkanaście miesięcy, tak jak mostu przy specjal pubie, na którym nie było aut, a i i tak się sypie

Upadły Harley