Wybrany wątek opinii
Sądząc po niektórych wpisach to PiS bardzo wielu mieszkańcom Elbląga emerytury ubeckie zabrał, dlatego taki kwik!. Znaczy Elbląg ubekami stoi
Do moderacji
Odpowiedz
19
21
No już po pierwszym wpisie widać..... Leni..... znaczy ubecja wiecznie żywa. Czy ona nie powinna w jakimś mauzoleum... ten tego.. ??
Do moderacji
Odpowiedz
9
4
Piotrowicz akurat jest z Bochni nie z Elbląga.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
To prawda, ubecki Elbląg!!!
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
O co Ci chodzi? To informacja o moście a nie prokuratorze Piotrowiczu, Andrzeju Kryże, Karolu Karskim (meleksie) czy innych członkach PZPR powołanych do władzy przez PiS.
Do moderacji
Odpowiedz
0
3
Do moderacji
Odpowiedz
1
2