Wybrany wątek opinii

Sądząc po niektórych wpisach to PiS bardzo wielu mieszkańcom Elbląga emerytury ubeckie zabrał, dlatego taki kwik!. Znaczy Elbląg ubekami stoi
(2023.07.11)
No już po pierwszym wpisie widać..... Leni..... znaczy ubecja wiecznie żywa. Czy ona nie powinna w jakimś mauzoleum... ten tego.. ??
(2023.07.11)
Piotrowicz akurat jest z Bochni nie z Elbląga.
PZPRpis (2023.07.11)
To prawda, ubecki Elbląg!!!
(2023.07.12)
O co Ci chodzi? To informacja o moście a nie prokuratorze Piotrowiczu, Andrzeju Kryże, Karolu Karskim (meleksie) czy innych członkach PZPR powołanych do władzy przez PiS.
wąsiaty Jarek z źolibzia (2023.07.12)
To dlatego że Elbląg jak i pis jest ubecki kaczyński chce kandydować z Elbląga. Ma to sens
PZPRpis (2023.07.12)
Powrót do komentarzy