UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Plan rozwiązania problemu z mostem wg Witolda - 1.Dziury zasypać piaskiem, ewtl podkleic krówkami, które kupił za 10 tysięcy zł do ankiety.2.Zamknąć most dla ruchu kołowego 3.Ruch kołowy skierować na obwodnicę, niech sobie jadą aby dalej od Elbląga 4.pstryknąć sobie parę fotek i kazać napisać na stronie miejskiej w internecie, jaki z niego dobry gospodarz.


Anuluj