UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Sądząc po niektórych wpisach to PiS bardzo wielu mieszkańcom Elbląga emerytury ubeckie zabrał, dlatego taki kwik!. Znaczy Elbląg ubekami stoi


Anuluj