UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Sądząc po niektórych wpisach to PiS bardzo wielu mieszkańcom Elbląga emerytury ubeckie zabrał, dlatego taki kwik!. Znaczy Elbląg ubekami stoi
Sądząc po niektórych wpisach to PiS bardzo wielu mieszkańcom Elbląga emerytury ubeckie zabrał, dlatego taki kwik!. Znaczy Elbląg ubekami stoi